SVARBU! Paraiškų pateikimas daugiau negu vienoje greitųjų kreditų bendrovėje papidina šansus gauti geriauiai jūsų poreikius ir lūkesčius atitinkančią paskolą. Dėl šios priežasties, jei paskolos jums nesutiko suteikti vienas kreditorius, pabandykite pasinaudoti kitos kredito bendrovės teikiamomis paslaugomis.

Lietuvoje su lig kiekviena diena finansinių paslaugų rinka tobulėja ir plečiasi. Kreditoriai, norėdami išlaikyti savo klientus privalo atsiželgti į kasdienes naujoves bei klientų lūkesčius. O kadangi šiuo metu kreditoriai patiria didelį konkurencingumą, jie tampa lankstesni sutarčių sąlygų sudarymui. Nors Lietuvje galima rinktis iš plataus finansinių paslaugų asortimento, populiariausia išlieka – ilgaliakiai kreditai.

Dažniausiai žmonės ilgalaikės paskolos kreipiasi prasidėjus naujam gyvenimo etapui: perkant naują automobilį ar įsigyjant nekilnojamąjį turtą. Dažniausiai tokio pirkinio vertė svyruoja nuo nuo šimto iki kelių šimtų tūkstančių eurų, tokiu atvėju savų santaupų tikrai neužtenka. Tuomet galima kreiptis į kredito bendroves dėl ilgalaikės paskolos gavimo.

Tokio tipo paskola skiriasi nuo greitųjų kreditų, kurie suteikiami pritrūkus pinigų, tuo, jog jos grąžinimo laikotarpis yra ilgas, t.y. ne mėnesis, o keli ar net keliolika metų. Ilgalaikės paskolos grąžinimo laikotarpį galite derinti su savo pasirinktu kreditoriumi, atsiželgiant į jūsų galimybes bei lūkesčius.

Norint sutaupyti jūsų laiką, mes pateikiame Jums sąrašą ir informaciją kreditorių, kurie teikia ilgalaikes paskolas. Lietuvoje, nors ir nedidelėje šalyje, finansų rinkoje yra gausybė kreditorių, dėl šios priežasties be papildomos pagalbos išsirinkti Jums patį tinkamiausia variantą gali pasidaryti sudėtinga. Dėl šios priežasties mes pateikėme visas ilgalaikes paskolas teikiančias kreditų bendroves vienoje vietoje. Taip pat labai patogu tai, jog iš sąrašo galite patekti tiesiai į Jūsų pasirinkto kreditoriaus internetinę svetainę ir ten detaliau su juo susipažinti, susidaryti nuomonę apie jo patikimumą ir nuspręsti ar tai būtent ta kredito bendrovė, kuri optimaliausiai išpildys jūsų lūkesčius.

Ilgalaikės Paskolos Suteikimo Salygos

Kaip galime suprasti, ilgalaikiai kreditai ar paskolos labai skiriasi nuo greitųjų kreditų, kurie išduodami trumpam laikui ir nedidelėms sumoms. Dėl šios priežasties kredito bendrovės prieš pasirašydamos ilgalaikės paskolos sutartis griežčiau patikrina būsimus klientus. Netinkama kredio istorija taps tikru galvos skausmu, norint gauti ilgalaikę paskolą, nes kreditoriams tai yra vienas iš esminių faktorių nulemiančių paskolos išdavimą klientui. Trumpiau tariant, turint švarią kredito istoriją yra didesnė tikimybė Jums gauti ilgalaikę paskolą. Tačiau jeiu Jūsų kredito istorija labiau primena romaną, greičiausiai ilgalaikio kredito Jums gauti nepavyks arba kredito bendrovė atsižvelgus į tai, nesiūlys pačių palankiausių sąlygų. Dėl šios priežasties savo kredito istorija privalu rūpintis iš anksto. Todėl aptarsime pagrindinius punktus, dėl kurių, savo kredito istorijoje, galite patirti nemalonumų.


Turite Papildomų Klausimų į Kuriuos Galėtume Atsakyti?

Į Ką Prieš Suteikiant Paskolą Atsižvelgia Kredito Bendrovės?

Turima Skola

Didžiausią kliūtį gauti ilgalaikę paskolą ar kreditą sudaro esami finansiniai įsipareigojimai. Kitaip tariant, turint neišmokėtą skolą naujas kreditas tikriausiai nebus išduotas.

Įmokų Nemokėjimas Ar Jų Vėlavimas

Nereguliarus įmokų mokėjimas tai dar viena blogybė, kurią galite padaryti savo kredito istorijoje. Jei turėjote finansinį įsipareigojimą anksčiau, kreditorius būtinai partikrins koks buvote klientas. Ir paaiškėjus, jog įmokas mokėdavote nereguliariai, kreditorius gali neskolinti Jums pinigų ilgam laikui.

Keli Finansiniai Įsipareigojimai

Jeigu savo kredito istorijoje turėjote ar tebeturite keletą finansinių įsipareigojimų, neretai ir iš skirtingų įmonių vienu metu, gali būti jog kreditorius nenorės Jums suteikti ilgalaikės paskolos. Kredito bendrovei tiesiog atrodys, jog nesugebate planuoti savo biudžeto. Taigi, net skolinantis mažas sumas reiktų į tai žiūrėti atsakingai, nes visą tai Jūs dedate į savo kredito istoriją.


Ilgalaikės paskolos

Daugiau Jums naudingos finansinės ir kredito informacijos galite rasti mūsų straipsnių kategorijoje:

Žiūrėti straipsnius

Specialisto
Konsultacija

Prireikus papildomos informacinės pagalbos, drąsiai galite kreiptis į mūsų specialistą, kuris detaliai bei suprantamai atsakys į jūsų klausimus ar net padės gauti greitąjį kreditą.

Susisiekite su mumis

Gaukite specialius kredito pasiūlymus


Užsiregistravę gausite specialius kredito ir paskolų pasiūlymus tiesiai į savo elektroninį paštą.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas