SVARBU! Paraiškų pateikimas daugiau negu vienoje greitųjų kreditų bendrovėje papidina šansus gauti geriauiai jūsų poreikius ir lūkesčius atitinkančią paskolą. Dėl šios priežasties, jei paskolos jums nesutiko suteikti vienas kreditorius, pabandykite pasinaudoti kitos kredito bendrovės teikiamomis paslaugomis.

Kreditas - Lizingas Paskola Automobiliui

Paskola automobiliui gali būti dviejų rūšių - lizingas arba vartojamoji paskola. Kurią rūšį pasirinkti priklauso tik nuo Jūsų. Šiais laikais automobilis tapo savaime suprantamu ir nuo kasdienybės neatsiejamu atributu. Jaunas ar pagyvenęs žmogus nori savo gvenime užtikrinti konfortą bei laisvę, kuriuos gali pasiekti, būtent, dėl automobilio. Dažnai nė nesusimąstome, jog būtent automobilis suteikia galimybę laisvai planuoti savo dienotvarkę, palengvina kasdienes keliones į darbą ar studijas, vaikų vežimą į darželį ar mokyklą. Taip pat, automobilis gali tapti ir pagrindiniu pinigų šaltiniu, jeigu darbas yra tiesiogiai susijęs su vairavimu. Tačiau, gyvenime nutinka tokių situacijų, kai automobilis reikalingas čia ir dabar, bet lėšų jam įsigyti neturite. Tokiu atvėju gelbsti greitųjų kreditų bendrovės, kurios paskolas automobiliui suteikia, atsižvelgiant į aplinkybes, kaip įmanoma greičiau. Paskola automobiliui gali būti dvejopa: lizingas raba vartojamoji paskola. Pasirinksite lizingą ar vartojamąją paskolą priklauso tik nuo jūsų galimybių ir lūkesčių, t.y. ar Jūsų pastoviai gaunamos pajamos atitinka kriterijus, už kokią sumą planuojate įsigyti automobilį ar koks pinigų grąžinimo laikotarpis Jums būtų optimaliausias. Kadangi, visų greitųjų kreditų kompanijų paskolų išdavimo kriterijai yra lengvai pasieiami internete, galėsite be vargo išsirinkti geriausiai Jūsų galimybes ir poreikius atitinkančią paskolą automobiliui įsigyti nesugaišdami daug laiko.


Turite Papildomų Klausimų į Kuriuos Galėtume Atsakyti?

Kokie Yra Automobilio Lizingo Ir Vartojamosios Paskolos Pagrindiniai Skirtumai?

Atuomobilio Lizingas

Pasirašius lizingo sutartį, Jūsų pasirinkta greitųjų kreditų bendrovė pati įsigyja tą automobilį, kurį jūs planuojate nusipirkti. Lizingo sutarties metu, mokėdami įmokas ir plūkanas, Jums yra suteikiama teisė naudotis šiuo automobiliu, kol visa paskola ir palūkanos bus išmokėtos iki sutartyje nurodytos pinigų grąžinimo datos.Turbūt dažniausias lizingo pasirnkimo aspektas yra šiek tiek mažesnės palūkanos, lyginant su vartojamosiomis paskolomis. Tačiau norint įsigyti automobilį lizingu jo vertė negali būti mažesnė nei 5000 eurų. Perkant automobilį šiuo paskolos būdu užstatas yra nereikalingas

Vartojamoji Paskola

Nusprendus pasirinkti vartojamosios paskolos automobiliui rūšį, pasirašysite sutartį su pasirinkta greitųjų kreditų bendrove, dėl Jums paskolinamos reikiamos pinigų sumos automobiliui įsigyti. Tai yra optimaliausia paskolos rūšis, jeigu Jūsų planuojamo įsigyti automobilio vertė yra mažesnė negu 5000 eurų. Tačiau, kaip jau minėjome, vartojamosios pasklolos palūkanos yra aukštesnės nei perkant automobilį su lizingo paskola.


Greitieji kreditai ir paskolos internetu

Daugiau Jums naudingos finansinės ir kredito informacijos galite rasti mūsų straipsnių kategorijoje:

Žiūrėti straipsnius

Specialisto
Konsultacija

Prireikus papildomos informacinės pagalbos, drąsiai galite kreiptis į mūsų specialistą, kuris detaliai bei suprantamai atsakys į jūsų klausimus ar net padės gauti greitąjį kreditą.

Susisiekite su mumis

Gaukite specialius kredito pasiūlymus


Užsiregistravę gausite specialius kredito ir paskolų pasiūlymus tiesiai į savo elektroninį paštą.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas