SVARBU! Paraiškų pateikimas daugiau negu vienoje greitųjų kreditų bendrovėje papidina šansus gauti geriauiai jūsų poreikius ir lūkesčius atitinkančią paskolą. Dėl šios priežasties, jei paskolos jums nesutiko suteikti vienas kreditorius, pabandykite pasinaudoti kitos kredito bendrovės teikiamomis paslaugomis.

Kiekvienas esame patyrę sunkių finansinių laikotarpių, tačiau bankui to nepasakysi. Ką daryti tokiu atvėju, kai kišenėje švilpia vėjai, o kreditoriai nenustoja atakuoti savo skambučiais? Šioje sudėtingoje situacijoje refinansavimas yra pati optimaliausia išeitis. Refinansavimas – tai galimybė atsistoti ant kojų, atsikratyti slegiančių kreditorių skambučių arba pasikloti šviesesnę kredito ateitį.

Kasdien gali nutikti neplanuotų dalykų, tokių kaip pasikeitusios ekonominės sąlygos, kredito sąlygos ar tiesiog laikinai nutrūkęs pajamų šaltinis, tokiu atvėju siūlome kreiptis dėl refinansavimo galimybės. Lietuvoje ne kiekviena greitųjų kreditų bendrovė teikia šią paslaugą, dėl šios priežasties, taupant jūsų laiką, pateikiame sąrašą refinansuoti paskolas sutinkančių kreditorių. Šių kreditorių pagalba galėsite lengviau atsikvėpti ir numatyti savo tolimesnius žingsniu be aplinkos spaudimo.

Reikia pripažinti, jog dažnai į skolinimasi yra žiūrima neatsakingai ir atmestinai. Deja, toks požiūris yra labai klaidinantis. Skolos gali įtraukti taip, jog po kiek laiko nebeatsiminsite kam ir kokią pinigų sumą esate skolingas. O tuo tarpu, kai skolintojai pradeda prašyti skolos grąžinimo, kišenėje nėra nė cento geriausia išeitis – refinansavimas.

Kas Yra Paskolų Refinansavimas Ir Kam Jis Naudojamas?

Visų pirma, paskolų refinansavimasyra psichologinė bei finansinė pagalba žmogui patekus į nepavydėtiną situaciją. Vykdant refinansavimo paslaugą gali būti padengtos Jūsų paskolų įmokos, su kuriomis iki šiol susitvarkyti sekėsi sunkiai. Greitųjų kreditų bendrovės su malonumu Jums padės atsikratyti skolų naštos suteikdamos paskolų refinansavimo galimybę.

Visi kreditoriai pritaria, jog refinansavimo galimybė yra puiki išeitis susiklosčius nepalankioms finansinėms situacijoms. Nors Lietuvoje ne visos greitųjų kreditų bendrovės teikia šią paslaugą, tai yra neabejotina pagalba, kai to labiausiai reikia.


Turite Papildomų Klausimų į Kuriuos Galėtume Atsakyti?

Kada Paskolų Refinansavimas Yra Rekomenduotinas?

Per Didelis Įsipareigojimų Kiekis

Kartais nutinka taip, jog vienos paskolos ar kredito neužteko įgyvendinti Jūsų planų, todėl dabar jūsų kredito istorijoje, lyg sunkus bagažas, stūkso kelios neišmokėtos paslaugos, o su įmokomis ir kitais įsipareigojimais susitvarkyti tampa vis sunkiau. Neretai toks psichologinis spaudimas paveikia žmogų. Taip jau nutinka, jog finansiniai nemalonumai padaro žaibišką poveikį žmogui. Dėl šios priežasties neverta eikvoti savo laiko ieškant naujos paskolos, o tiesiog keiptis dėl refinansavimo. Pasirašę refinansavimo sutartį kreditorius perims visus jūsų įsipareigojimus, tuomet galėsite lengviau atsipūsti ir į viską pažvelgti kitu kampu.

Atsinaujinusios Sąlygos

Dažnai refinansavimas yra suteikiamas pasikeitus šalies ekonomikai. Jei prieš ekonomikos pasikeitimą išsirinkote jums optimaliausią kreditorių, tačiau dabar atsirado ne viena kredito bendrovė teikianti paslaugas gerokai palankesnėmis sąlygomis, nejau laikysitės senų įsipareigojimų? Tai puiki galimybė pasinaudoti greita paskola ir geriausiomis jos sąlygomis. Tokiu atvėju gali padėti paskolos refinansaimas. Jums tereiks sudaryti sutartį su kreditoriumi, kuris teikia šią paslaugą ir galėsite džiaugtis palankesnėmis sąlygomis.

Ruošiatės Išvykti į Užsienį

Neretai paskolų ar kreditų refinansavimo paslauga naudojasi būsimi emigrantai. Net jei ir planuojate išvykti į užsienį, jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai privalės būti padengti. Tačiau išvažiavus į užsienį ir įsiliejus į, jau visai kitą, rutiną vykdyti savo finansinius įsipareigojimus gali nebūti laiko ar galimybių.Tokiu atvėju refinansavimas yra optimaliausia išeitis: sutaupysite laiko bendraudami tik su vienu kreditoriumi, o įmokos bus sumokėtos visiems.


Paskolų refinansavimas

Daugiau Jums naudingos finansinės ir kredito informacijos galite rasti mūsų straipsnių kategorijoje:

Žiūrėti straipsnius

Specialisto
Konsultacija

Prireikus papildomos informacinės pagalbos, drąsiai galite kreiptis į mūsų specialistą, kuris detaliai bei suprantamai atsakys į jūsų klausimus ar net padės gauti greitąjį kreditą.

Susisiekite su mumis

Gaukite specialius kredito pasiūlymus


Užsiregistravę gausite specialius kredito ir paskolų pasiūlymus tiesiai į savo elektroninį paštą.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas